Slide #1 image

Bayburt Üniversitesi için Öğrenci Bilgi Sisteminin verimli kullanımı, veriye hızlı erişim, zamandan tasarruf, kurum yöneticilerinin hedef kullanıcılara kolay erişimi, sistem güvenliğinin arttırılması için UNIPA A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan ve Android/IOS tabanlı tüm akıllı telefon ve mobil cihazlar ile kullanılabilecek bir yazılımdır.

Uygulama, Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde kullanılabilmekte, çeşitli rol seçimleri ile kullanıcılara farklı işlemler yapabilme imkânı tanımaktadır. Tüm kullanıcılara, Bayburt Üniversitesi duyurularına, akademik birimlere ait bilgilere ve akademik takvim bilgilerine ulaşım imkânı sunarken, öğretim üyeleri ve öğrenciler için mobil cihazlarda, ilan edilen notlar, duyurular vb. anlık bildirim mesajlarının iletilmesine olanak sağlamaktadır.

Slide #3 image

Üniversite dışındaki kullanıcılara, üniversitemiz ile ilgili çeşitli konularda bilgi vermek; üniversite bünyesindeki üst düzey yönetici, yönetici, öğretim üyesi ve öğrencilere Otomasyon Sistemindeki verilerine ulaşabilme imkânı tanımaktadır.

NextPrev

     

Android tabanlı cihazlarda uygulamayı kullanabilmek için, Google Play (play.google.com) üzerinden,
"bayburt üniversitesi mobil" şeklinde arama yapılarak kurulum bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Uygulamanın direkt olarak kurulum adresi: 
http://bayburtmobil.bayburt.edu.tr/android 

IOS (Iphone/Ipad) tabanlı cihazlarda uygulamayı kullanabilmek için, Apple Store (itunes.com) üzerinden,
"bayburt üniversitesi mobil" şeklinde arama yapılarak kurulum bilgilerine ulaşılabilmektedir.

Uygulamanın direkt olarak kurulum adresi: 
http://bayburtmobil.bayburt.edu.tr/ios